Nawóz Garden Home do warzyw z guano – obfite plony.

Nawóz Garden Home do warzyw z guano – obfite plony.

W zbliżającym się sezonie ogrodniczym kolejny nawóz, który dołącza do naszej ofert to nawóz Garden Home z guano do warzyw.Jest to nawóz organiczno – mineralny z dużą ilością substancji organicznej. Zdrowe warzywa, aby byłe pełne substancji odżywczych potrzebują do prawidłowego wzrostu odpowiedniego nawozu. Garden Home z guano do warzyw spełnia wszystkie wymogi.

Nawóz Garden Home z guano do warzyw to doskonale dobrana kombinacja składników odżywczych: azotu, fosforu potasu oraz substancji organicznej. Ponadto nawóz Garden Home z guano do warzyw zawiera siarkę i magnez. Azot zapewnia wspaniały wzrost warzy, potas wpływa na wspaniałe wybarwienie warzyw. Nawóz Garden Home z guano do warzyw nie tylko dostarcza warzywom niezbędne makro i mikroelementy ale również wzbogaca glebę w próchnicę.

Najbardziej polecanymi nawozami do warzyw są nawozy, organiczne z guano. Warzywa uprawiane na tych nawozach np.: nawóz Garden Home z guano, są zdrowe, czyli zawierają komplet witamin i antyoksydantów tak niezbędnych dla człowieka. Często mówi się „zdrowy jak pomidor”, to stwierdzenie jest odzwierciedleniem bogactwa warzyw. Warzywa np: pomidory zasilane nawozem Garden Home z guano do warzyw dostarczają cynku, manganu, potasu, wapnia, żelaza, błonnika oraz likopenu.

guano nawóz do warzyw 2 1024x302 Nawóz Garden Home do warzyw z guano   obfite plony.

guano nawóz do warzyw 1 1024x302 Nawóz Garden Home do warzyw z guano   obfite plony.

guano nawóz do warzyw 3 1024x302 Nawóz Garden Home do warzyw z guano   obfite plony.

guano nawóz do warzyw 4 1024x302 Nawóz Garden Home do warzyw z guano   obfite plony.

guano nawóz do warzyw 5 1024x302 Nawóz Garden Home do warzyw z guano   obfite plony.

Related Posts