Nawóz Garden Home z guano do kwiatów – bujne kwitnienie

Nawóz Garden Home z guano do kwiatów – bujne kwitnienie

W tym sezonie ogrodniczym wprowadzamy kolejny nawóz. Jest to Garden Home z guano do kwiatów. Jest to nawóz organiczno — mineralny z dużą ilością substancji organicznej. Kwiaty to żywe organizmy, które do prawidłowego wzrostu potrzebują odpowiednich środków odżywczych. Nawóz Garden Home z guano do kwiatów do doskonale dobrana kombinacja składników odżywczych: azotu, fosforu, potasu oraz substancji organicznej.

Ponadto nawóz Garden Home z guano do kwiatów  zawiera magnez i siarkę. Azot zapewnia wzrost pędów i liści, fosfor dba o rozwój systemu korzeniowego, potas wpływa na kwitnienie i wybarwienie. Nawóz Garden Home z guano do kwiatów nie tylko dostarcza roślinom niezbędne makro i mikroelementy, ale także wzbogaca glebę w próchnicę i polepsza jej właściwości (guano). Ponieważ nawóz Garden Home do kwiatów zawiera rozmaite związki pochodzenia ze świata roślinnego i zwierzęcego, zostaje zachowany naturalny obieg materii.

Nawóz Garden Home z guano do kwiatów działa wolniej niż nawóz mineralny, ale składniki odżywcze w nim zawarte uwalniają się stopniowo przez dłuższy okres czasu — nie ma więc ryzyka przenawożenie. Nawóz Garden Home z guano do kwiatów to nawóz, którego zrównoważona formuła składników odżywczych sprzyja równomiernemu, homogenicznemu wzrostowi oraz dobremu, bujnemu kwitnieniu.

Related Posts