Firma Garden Home jest wyłącznym dystrybutorem i przedstawicielem na terenie Polski, niemieckiej firmy GPI Green Partners International. GPI Green Partners International to firma posiadająca ugruntowaną i wieloletnią renomę na rynku nawozów w krajach Unii Europejskiej. Z sukcesem działa zarówno na płaszczyznach przemysłowych jak i na rynkach nawozów hobby. Posiada liczne
udane relacje biznesowe z dużymi klientami międzynarodowymi. Fabryka nawozu w Gladbeck posiada certyfikat DIN EN ISO 9001:2008 i zatwierdzony zakład produkcyjny zgodnie z przepisami higienicznymi VOEG 1069/2009.
GPI Green Partners International poprzez firmę Garden Home pragnie umożliwić polskim klientom możliwości skorzystania z bardzo dobrych gatunkowo nawozów mineralno-organicznych.

O Nas

Firma Garden Home rozpoczęła swoją działalność 29 maja 2017 roku. Zajmuje się handlem i dystrybucją nawozem organiczno mineralnym do iglaków zawierającym guano pingwina. W drodze wyjaśnienia guano to sproszkowane odchody ptaków. Nawozy z guano są to nawozy , które nie są jeszcze bardzo popularne w Polsce. Dzięki swoim ogromnym możliwościom nawóz sprawia , że po jego zastosowaniu przyrosty roczne tui sięgają 50 cm. Takiej wielkości przyrost jest niebywałym sukcesem po dwukrotnym zastosowaniu w ciągu roku. W Polsce według prognoz ,przez najbliższe 5 lat nawozy organiczno mineralne mają osiągnąć 70 procent rynku nawozowego , tak jak jest w innych krajach unijnych. W chwili obecnej w Polsce rozwija się ciągle trend dbania o ogród, który stał się integralną częścią wizerunku domu. Oferowany nawóz przez firmę Garden Home jest spełnieniem marzeń każdej Pani pragnącej mieć piękne, mięsiste, okazałe, osiągające zadowalające przyrosty iglaki w swoim ogrodzie. Zaledwie po kilku dniach od zastosowania widoczne są pierwsze efekty.Możliwe jest to dzięki szybko i długo działających środkach odżywczych w postaci 52 % guano.

Pozdrawiam Joanna Pawlaczyk-Bieniek

50 cmw skali roku O Nas

Certyfikaty

certyfikat 2 O Nas
certyfikat 1 O Nas