Rok 2021 Międzynarodowym Rokiem Owoców i Warzyw – Nawóz Garden Home z guano do warzyw.

Rok 2021 Międzynarodowym Rokiem Owoców i Warzyw – Nawóz Garden Home z guano do warzyw.

ONZ ogłosił , Rok 2021 Międzynarodowym Rokiem Owoców i Warzyw. W całości poświęcony jest podnoszeniu świadomości na temat ważnej roli owoców i warzyw w żywieniu ludzi. Warzywa i owoce odgrywają w diecie człowieka kluczową rolę. Tak jak człowiek potrzebuje zdrowego odżywiania, tak warzywa potrzebują zdrowego nawożenia, a co za tym idzie nawozu Garden Home z guano do warzyw. Każde zdrowe i pełnowartościowe warzywo potrzebuje do rozwoju dobrego nawozu, jakim jest nawóz Garden Home z guano do warzyw. Naukowcy z Uniwersytetu w Harvardzie opracowali listę produktów, które warto jeść , jeśli nie chcemy zachorować na choroby nowotworowe. To właśnie warzywa i owoce są na szczycie tej listy. Antynowotworowa ósemka:

1. Jarmuż – zawiera dużo karotenoidów, barwników, które nadają kolor owocom i warzywom.

2. Pomidor – ukochane warzywo Polaków. Bogaty w likopen (silny przeciwutleniacz). Likopen ma udowodnione znaczenie w profilaktyce chorób układu krwionośnego i zapobieganiu nowotworom. Nawóz Garden Home z guano do warzyw dostarcza wszystkich niezbędnych składników odżywczych do prawidłowego wzrostu i walorów smakowych pomidorom.

3. Arbuz – zawiera niewiele mniej likopenu od pomidorów. Idealny owoc na upalne dni.

4. Pomarańcza – zawiera substancje blokujące pierwszą fazę powstawania komórek nowotworowych. Jedna pomarańcza pokrywa dzienne zapotrzebowanie na witaminę C.

5. Papryka – również bogata w witaminę C. Do prawidłowego wzrostu nawóz Garden Home z guano do warzyw dostarcza papryce wszystkich niezbędnych składników odżywczych.

6. Szpinak – jedno z najzdrowszych warzyw.Jedzenie liści szpinaku chroni przed miażdżycą

7. Borówka – bomba witaminowa wśród owoców.

8. Brukselka – nazywana kuzynką kapusty. Pomimo małych rozmiarów wartości odżywcze brukselki są bardzo duże, zapobiega nowotworom.

ONZ WARZYWA Rok 2021 Międzynarodowym Rokiem Owoców i Warzyw   Nawóz Garden Home z guano do warzyw.

Related Posts